Post Image
W ostatnich miesiącach prace nad albumem posunęły się mocno do przodu, dzięki czemu znaleźliśmy czas na zrealizowanie krótkiej video zapowiedzi projektu.

Tak na dobrą sprawę jest to pierwszy taki materiał od czasu promovideo „Back To Back” z 2014 roku. Dwa lata temu zrobiliśmy wprawdzie klip do numeru „To Samo (Dekada)”, ale w 90-ciu procentach wykorzystywał ujęcia archiwalne.

Tym razem zwrotek do nagrania było mniej, więc stwierdziliśmy, że można coś przy okazji (jak zwykle niskim nakładem kosztów i sił) ogarnąć. Od momentu wyjazdu ekipy z Wrocławia, każdy z nas coś tam pokręcił smartfonem, a całość została potem przeze mnie zmontowana w formie krótkiej relacji z naszej typowej ustawki nagrywkowej. W klipie użyty został jeden z bitów z płyty, a cuty (w kawałku pojawiają się w miejscu refrenu) dograł DJ Nambear1.

Melanż wypadł jak zwykle grubo, aczkolwiek spokojniej, by było ogólnie więcej czasu na czilałt – tym razem każdy dograł tylko po jednej zwrotce. Wszystko wskazuje na to, że cały projekt powinien zostać zamknięty do końca roku.

Prace nad albumem Locondo Crew "Three-peat" (6.09.2019)
Prace nad albumem Locondo Crew "Three-peat" (6.09.2019)
Podziel się
Otagowane jako