Post Image
Nowy, rozgrzewkowy projekt od Jabola.

Dzisiaj takie luźne info, bo Jabol puścił właśnie nowe solo, a swoich ludzi trzeba wspierać. Materiał nazywa się „Epka na Lato 2” i jest w pewnym sensie kontynuacją projektu sprzed… no właśnie Jabol, ile to już lat minęło od pierwszej części?

Całość składa się z pięciu mega osobistych numerów i można to sprawdzić na YouTubie (link do playlisty). Wszystkie zarejestrowane zostały w prowizorycznych warunkach domowych we Wrocku, także nie jest to akcja ogarniana w 375 Studio i chociaż jakość wokali i mix kawałków jest mocno „undergroundowy”, to jednak teksty i rapy bronią się same i warto to obczaić. Dodatkowo, klimat materiału jest trochę inny, niż to co zwykle robimy razem z Locondo czy jako FRK x Jabol.

Na koniec jeszcze dodam, że chociaż Jabol robił wszystko u siebie to i tak miałem okazję pomóc mu przy ogarnięciu kwestii wizualnej i przygotowałem front cover oraz grafikę dla numerów na YouTubie – wiadomo, kooperacja musi być.

Z tego co wiem, Jabol ma w planach poogarniać sobie niedługo sprzęt i miejscówę, a epka jest czymś w rodzaju projektu rozgrzewkowego, więc być może za jakiś czas puści coś jeszcze na nowym levelu.

Podziel się
Otagowane jako