Post Image
Taka zamułka przez tego covida, że musiałem odkopać jakiś studyjny spontan jeszcze z czasów, kiedy można było na legalu siedzieć całą ekipą w studiu przy piwku i rapsach.

Chyba nikt się nie spodziewał, że to tyle będzie trwało. Ostatni raz byliśmy wszyscy w 375 prawie rok temu, przy okazji nagrywania #Hot16Challenge2. Tak naprawdę poza jednorazowym strzałem w postaci singla „Marty McFly” z Jabolem i Bootlegiem2020, który ogarniałem sam, nie było okazji spotkać się całą ekipą.

Co tu dużo mówić, cała akcja z koronawirusem nie ułatwia tematu, a wiadomo, że każdy oprócz tego i tak ma sporo rzeczy na głowie. Tak jak pisałem przy okazji premiery Bootleg2020, studio w zasadzie jest zamrożone, częściowo nawet rozmontowane, bo będę się przygotowywał do zmiany miejscówki – mam zamiar zainstalować sprzęt na strychu na nowej chacie. Prawda jest jednak taka, że opóźnienia w temacie wykończenia i przeprowadzki nie pozwalają na zajęcie się nowym studiem.

Na stronie 375.com.pl pusto od grudnia, stwierdziłem więc, że to być może fajna okazja, żeby wrzucić numer, który ogarnęliśmy na spontanie przy okazji prac nad „Three-Peat”.

Ostre Style (feat. Zamar) (Studio Spontan) Locondo Crew

Pierwotnie planowałem „Ostre Style” wrzucić na luźną, boom bapową epkę, która miała stanowić dla nas małą odskocznię od kolejnych albumów z Kes-ą. Covid brutalnie jednak zweryfikował nasze plany i jeśli w końcu przyjdzie nam coś razem ponagrywać to na pewno w pierwszej kolejności zabierzemy się za drugi album tworzony wspólnie z Kes-ą, więc raczej nie będzie już sensu wracać po latach do tego spontana. Stąd więc pomysł, żeby udostępnić go teraz.

Numer powstał na instrumentalu „Protect Ya Neck”. Pamiętam, że klimacik był zajebisty, skończyliśmy wspólny numer „Szkolne Akcje”, który poleciał na „Three-Peat”, a że każdy miał jeszcze ochotę coś ogarnąć to na spontanie napisaliśmy „Ostre Style”. Pierwotnie w numerze nie było Majka (którego w ogóle wtedy nie było hehe), ale przy następnej okazji wkręciliśmy mu, żeby się też dograł tak z biegu. Ostatecznie wyszedł całkiem klimatyczny joincik.

Podziel się
Otagowane jako