Post Image
Trzecia sesja nakrywkowa na nowy album Locondo odbyła się w weekend 16 kwietnia 2011 roku.

Loczek, Majk, Kwas i Kuc zjechali tradycyjnie z Wrocławia mniej więcej około południa. Jako, że Steez Shop w soboty czynny był do godziny 14:00 to jeszcze do zamknięcia poczilowaliśmy trochę w środku. Przy okazji cyknęliśmy sobie parę polewkowych fotek na zapleczu – sklep internetowy hulał już na całego, więc z tyłu znajdowało się studio fotograficzne, gdzie robiliśmy foty ciuchów do wykorzystania online.

Sejsa w Steez Shopie - Ludzie Szy (16.04.2011)

Prosto ze sklepu uderzyliśmy do 375 Studio. Kolejny raz zarejestrowaliśmy wokale do tylko dwóch kawałków – „Zmiany” (instrumental Skazani Na Sukcezz – Szukaj Mnie Na Projektach) i „Bragga” (instrumental Fort Minor – Remember The Name), przy czym do tego drugiego zgraliśmy tylko kilka zwrotek i koniec końców nie wszyscy się dograli, a numer mimo, że ostatecznie znalazł się na płycie, przez długi czas określany był jako swoisty „lost tape”.

Tradycyjnie już po nagrywkach wbiliśmy do mnie na chatę pogadać, pograć na pleju i poimprezować dalej. Mieliśmy już całkiem sporo w bani kiedy wpadłem na pomysł, żeby urządzić chłopakom nocny objazd po Jeleniej. Majk, który był wtedy abstynentem robił za szofera. Odwiedziliśmy kilka miejsc, w sumie nic specjalnego, pamiętam za to, że z niezrozumiałych mi do dziś względów uznałem za dobry pomysł wycieczkę na Wzgórze Krzywoustego (potocznie „Grzybek”) w środku nocy. Oczywiście wieża widokowa była zamknięta, skoro jednak wdrapaliśmy się już pod samo wejście to nikomu nie chciało się tak od razu schodzić. Imprezę kontynuowaliśmy więc na murku i schodach, a chwilę później urządziliśmy pijacką bitwę freestylową i to był chyba najbardziej polewkowy moment całego weekendu. Po wszystkim zawinęliśmy jeszcze gdzieś do monopolowego i noc zakończyliśmy na parkingu pod… Kościołem Garnizonowym w centrum Jeleniej Góry.

Życie tutaj toczę jak Syzyf kamień / lecz ja widzę w nim cel, więc co masz na mnie
już nie stoję pod blokiem bo mam blok doświadczeń / mam też dobry start więc do przodu patrzę
i widzę też ziomków swoich / stali też pod blokiem lecz dziś się nie boję o nich
kiedyś gnojki z szarej rzeczywistości / dziś każdy już zarabia i jest nam prościej – Majk (Locondo – „Zmiany”)

Przed sesją nagrywkową na projekt "Ludzie Szy" (16.04.2011)
W trakcie sesji nagrywkowej na projekt "Ludzie Szy" (16.04.2011)
W trakcie sesji nagrywkowej na projekt "Ludzie Szy" (16.04.2011)
W trakcie sesji nagrywkowej na projekt "Ludzie Szy" (16.04.2011)
Melanż po nagrywkach na album "Ludzie Szy" (16.04.2011)
Melanż po nagrywkach na album "Ludzie Szy" (16.04.2011)
Freestyle Battle na Grzybku - Ludzie Szy (16.04.2011)
Melanż po nagrywkach na album "Ludzie Szy" (16.04.2011)
Podziel się
Otagowane jako