Post Image
Krótkie podsumowanie roku i naszych ostatnich ustawek w 2019.

W końcu po ponad dwóch latach udało nam się zgrać wszystkie zwrotki na nowy projekt. No, w zasadzie to prawie wszystkie… niestety nie ogarnęliśmy planowanego numeru z moim człowiekiem Buniem – tak się jakoś złożyło, że nie daliśmy rady dopasować terminów. Spoko, cytując klasyka, jeszcze nagramy coś wierzę.

Bunia nie było, ale za to w listopadzie podczas kolejnej ustawki Locondo, 375 odwiedził Zamar – ostatnim razem w studiu gościł… ponad dziesięć lat temu. Dogrywał wtedy zwrotkę na „Ups! Zrobiłem Płytę…”. Tym razem położył kozackie wersy na nasz nowy album, ale udało się też ogarnąć bardzo fajny spontan. Póki co nic więcej nie napiszę, bo najprawdopodobniej wspomniany kawałek wejdzie na nasz następny projekt, którego koncept jest już całkiem dobrze skrystalizowany. Więcej o nim następnym razem!

blog 56 zakonczenie roku 01 - Zakończenie roku 2019
blog 56 zakonczenie roku 02 - Zakończenie roku 2019

Ostatni melanż w tym roku miał miejsce w połowie grudnia i dla kontrastu ogarnęliśmy go w okrojonym składzie, bez Jabola, który z początkiem miesiąca został tatą. Całe szczęście zdążył już nagrać wszystkie swoje zwrotki na album, nie było więc żadnych przeciwskazań i mógł legalnie iść na tacierzyński.

Ogólnie podsumowując rok 2019 wypadł zdecydowanie lepiej niż poprzednie. Począwszy od maja widzieliśmy się w sumie osiem razy, czyli średnio raz w miesiącu. Zarejestrowaliśmy zdecydowanie większą część materiału na „Three-Peat”, oprócz tego udało się wyremontować studio i dokończyć prace nad redesignem strony 375.com.pl. Zrobiliśmy nawet video zapowiedź płyty. Nie był to może żaden klip, tak jak planowaliśmy wcześniej, nie udało się też wyrobić z premierą materiału przed końcem roku, ale i tak było dobrze. We wrześniu nagrałem nowy kawałek na składankę „Strefa 75 – Osiedlowe Historie” (o której wspominałem w poprzednim wpisie) i cały czas zgrywam też i kompletuję numery na Bootleg, który będę chciał puścić na pewno w pierwszym kwartale przyszłego roku. Dużo się działo, zajawka wróciła i jeśli wciąż będzie się utrzymywać na podobnym poziomie to na pewno w najbliższych miesiącach będzie sporo fajnych rzeczy od nas. O ile oczywiście ktoś w ogóle na te rzeczy czeka. Pozdro!

blog 56 zakonczenie roku 03 - Zakończenie roku 2019
blog 56 zakonczenie roku 04 - Zakończenie roku 2019
Podziel się
Otagowane jako