FRK x Jabol Dzieci Indygo - Dzieci Indygo
  • DATA PREMIERY /15 listopada 2013
  • FORMAT /CD / MP3

Tracklista

Promo Info

„Dzieci Indygo” to składający się z jedenastu utworów (i dwóch bonusowych) koncept album, bezpośrednio nawiązujący do pseudonaukowej teorii, która znajduje swoje odniesienie w charakterze rapu FRK i Jabola, odpowiada ich spojrzeniu na świat i poruszanej na płycie tematyce.

Materiał wyprodukowany został przez Wrednego (Bałagany Na Bani). Za gramofonami stanął DJ Danek (RPS Enterteyment), a refreny swoim śpiewem ubarwiła Sasha Kuncewicz. Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest Adrian „Taivan” Janicki (Dao Studio).

W wersji cyfrowej oprócz płyty znalazł się także przygotowany specjalnie na tę okazję ponad czterdziestostronicowy Miejski Magazyn #2. Publikacja zawiera masę materiałów przybliżających proces powstawania płyty, wywiad z autorami materiału, liner notes itp. i stanowi uzupełnienie treści znajdujących się na albumie.

Patronat nad płytą przyjęły portale Freestyle, HHzone, Mobilizacja, Radio Rewers, RapPortal, forum Slizg.eu oraz sklep Steez Shop.

Recenzje

W rap płytach, zwracam głównie uwagę na rap. I by móc docenić i ocenić flow i teksty twórców Dzieci Indygo trzeba w spokoju posłuchać tego albumu. Wtedy zwracamy uwagę na ciekawe, dojrzałe przemyślenia, spoko styl nawijania. Zaczynamy mimowolnie zastanawiać się nad przekazem. A co jak co, lubię jak ktoś mnie zmusza do myślenia. Mało tego, gdy komuś udaje się to w środku tygodnia, po całym dniu pracy i przeczytaniu newsów z telebimów w metrze, chylę czoła.

– Docent, RADIO REWERS