ups spinner promoinfo - Promo Info: Ups! Zrobiłem Płytę... / Spinner
  • PROMO INFO /FRK & Pure Genius - Ups! Zrobiłem Płytę...
  • PORTAL /Spinner
  • DATA PUBLIKACJI /6.12.2009

PROMO INFO: Ups! Zrobiłem Płytę...

Jak się okazuje, Jelenia Góra też ma swoją scenę hip-hopową. Co zaskakujące, jej poziom jest dużo wyższy, niż mogłoby się komukolwiek wydawać. Udowadnia to ekipa FRK & Pure Genius.

 

W jaki sposób? Rzućcie okiem na szczegóły patronowanego przez nas wydawnictwa poniżej.
Za bity na albumie odpowiedzialny jest stołeczny producent, Pure Genius. Odpowiedzialnego za nawijkę FRK, na mikrofonie uzupełniają Benek z Conkretnego Elementu, Maz oraz Zamar. Dodatkowo, na albumie pojawiają się specjaliści od gramofonów – DJ Alcoholu 100% i DJ Danek.

Materiał możecie ściągnąć legalnie i za darmo z Internetu. Warto jednak zastanowić się nad kupnem wersji fizycznej. Objęta przez nas patronatem płyta została wydana w eleganckim, klasycznym jewel-boxie, wraz z książeczką i wlepkami dołączonymi do zestawu.

Płytę można zamawiać na oficjalnej stronie labelu 375. Cena standardowej płyty to 18 zł (z wliczonymi kosztami przesyłki). Album został wydany również w wersji z T-Shirtem z logo wytwórni – ta opcja kosztuje 50 zł.

Gdybyście jednak, mimo wszystko, woleli zapoznać się z płytką przed jej kupnem i nie nabywać albumu w ciemno – wersję w mp3 możecie legalnie ściągnąć również na stronie 375.com.pl.

Gorąco polecamy – dawka wyjątkowo dobrego hip-hopu gwarantowana.

 

Dimitri J. Nawrot